Menu

Emlak Yönetim’den ‘Aklım Miran’da kaldı’ mesajına açıklama…

Geçtiğimiz günlerde vatandaşlara ilan mesajıyla birlikte ‘Aklım Miran’da kaldı’ mesajı gönderen Emlak Yönetim, duruma açıklık getirdi.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından satışa sunulan gayrimenkullerin bilgilendirmesine ilişkin Emlak Yönetim A.Ş. tarafından vatandaşlara mesaj gönderildi.

Satışa sunulacak olan gayrimenkuller hakkındaki bilgilendirmelerin yer aldığı mesajda ‘Aklı Miran’da kaldı’ cümlesi vatandaşların dikkatini çekti. Kafa karıştıran ve birçok kişinin akıl erdiremediği olaya ilişkin Emlak Yönetim ‘yanlış anlaşılma’ paylaşımı yaptı.

“SEHVEN GÖNDERİLMİŞTİR”

Emlak Yönetim’in konuya açıklık getiren açıklaması şöyle:

“24.05.2024 tarihinde Emlak Yönetim A.Ş. tarafından Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nca (TOKİ) satışa sunulan gayrimenkullerin bilgilendirilmesi için atılan sms metninde, yeni anne olan mesai arkadaşımız Beyza Hanım bebeğinin rahatsızlığına ilişkin daha önce attığı sms metnindeki bir ibare sehven yer almıştır. İlgili metinde yer alan mesai arkadaşımızın “Aklım Miran’da kaldı” şeklindeki cümlesi sehven gönderilmiştir. Yeni anne olan personelimizin evladının rahatsızlığı sebebiyle yapmış olduğumuz sehven hatanın kamuoyu tarafından anlayışla karşılanması beklenmektedir.

Emlak Yönetim A.Ş. olarak personelimiz tarafından herhangi bir kasıt olmaksızın sehven gönderilen sms sebebiyle özür diler ve mesai arkadaşımızın bebeğinin sağlık durumu ile yakından ilgilendiğimizi belirtmek isteriz.”

TOKİ PROJELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

TOKİ’DEN GAYRİMENKULLERE İLİŞKİN AÇIK ARTIRMA

Emlak Yönetim’in açıklamasına konu olan açık artırma ise TOKİ tarafından 31 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

Emlak Müzayede tarafından yapılan açıklamada, “Açık artırma toplantısına katılacak olan gerçek veya tüzel kişiler, toplantı öncesinde T. Halk Bankası A.Ş ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin tüm şubelerine katılım teminatı yatıracaklardır. Satın alınmak istenilen taşınmaz adedi kadar teminat yatırılması gerekmektedir.” denildi.

Ayrıca projelerin tanıtım ofislerinin Isparta merkez, Trabzon Arsin, Şanlıurfa Eyyübiye ve Konya Kadınhanı’nda bulunduğu belirtildi.

 

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir