Menu

Prefabrik ev fiyatlarında yüzde 10 indirim! Ünlü marka kolları sıvadı…

Türkiye’nin önde gelen prefabrik ev markası Karmod, çelik prefabrik konut fiyatlarında yüzde 10 indirim uygulama kararı aldı.

Türkiye’de 6 Şubat’ta yaşanan asrın felaketi sonrasında prefabrik evlere olan ilgi artmaya devam ediyor.

Prefabrik konut fiyatlarında yapılan indirim açıklamasının ardından şirket yüzde 10 indirim uygulama kampanyasına ilişkin detayları açıkladı.

EYLÜL AYINA ÖZEL İNDİRİM!

Karmod Pazarlama Müdürü Sezai Gök, emlak sektöründeki yükselen fiyatlara inat vatandaşların cazip fiyatlarla ev sahibi olabileceğini vurguladı.

Karmod Pazarlama Müdür Gök, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin en çok satanlar olduğunu ve kampanyadan bu dairelerin faydalanacağını vurguladı.

Prefabrik çelik konutların en hızlı konut sahibi olma imkanı sunduğunu altını çizen Gök, çelik evlerin yapı güvenliği üstünlüğünün yanı sıra ustalık uygulamalarını ortadan kaldıran avantajlara sahip olduğunu vurguladı.

Modern tesislerde teknolojik bant hattında saatler içerisinde üretim yapılabildiğini dile getiren Gök şu ifadeleri kullandı:

“Profesyonel montaj ekiplerimizce yine çok kısa zamanda kurulumu yapılıyor. Güvenli, modern üretimli ve hızlı kuruluma sahip prefabrik çelik evlerimizin kampanyalı fiyatlarından yararlanmaları için müşterilerimizi satış ofislerimize bekliyoruz.”

Derleme: emlakpost.com

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir