Menu

TOKİ Çankaya’daki kentsel dönüşümde sona yaklaştı!

Deprem kuşağında yer alan Türkiye’deki konutların tamamını dönüştürme çalışmaları kapsamında Ankara Çankaya’da TOKİ’nin sürdürdüğü kentsel dönüşüm çalışmalarında sona yaklaşıldı.

TOKİ’nin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre Ankara’nın Çankaya ilçesinde devam eden kentsel dönüşüm projesinde son yaklaştı.

Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 1-2-3-4-5-6-7-8 -9-10-11-12-14-16 ve 18 Etaplarda Muhtelif Bloklardaki Konutlara Ait Bakım Onarım İşi hızla devam ediyor.

Böylece proje kapsamında daireler 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek ve teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak. İhale dokümanının görüntüleneceği adres ise https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ olarak açıklandı.

Beğen  1
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir