Menu

TOKİ’den Ankara’da satılık uygun fiyatlı daire! Asgari ücretliler alabilecek…

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı himayesinde faaliyetlerini sürdüren TOKİ, Ankara Mamak’ta 442 bin TL’den daire satışa sundu.

Türkiye genelindeki depreme dayanıklı ve sosyal donatılarla dolu olan projeleriyle tanınan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Ankara’daki projeleriyle dikkati çekiyor.

Başkentin Mamak Kusunlar mevkisinde konut inşa eden TOKİ, resmi sitesinde açtığı ilanda, gerekli şartları sağlayanların satın alma işlemim için başvuru yapabileceğini duyurdu. Kusunlar 2. Etap 1472 Konut ve Ticaret Merkezi projesinde satışa sunulan dairenin fiyatı ise dikkati çekiyor.

ASGARİ ÜCRETLİ ALABİLECEK

Satışa sunulan dairenin fiyatı KDV hariç 442.160,40 lira olarak belirlendi. Vatandaşlar gerekli başvuru şartlarını karşıladıktan sonra TOKİ’nin satışa sunduğu daireyi satın alabilecek. Satışa sunulan dairenin brüt m2’si 47,65, net m2’si ise 34,72 olan 1+1 daireden oluşuyor.

TOKİ MAMAK KONUTLARI BAŞVURU ŞARTLARI İÇİN TIKLAYINIZ

CY – CY/9 blok tipi olan daire zemin katta ve 8 numarada yer alıyor.

Dairenin özellikleri şu şekilde:

Konut – Ticaret Merkezi

Konut

Brüt m2

47,65

Net m2

34,72

KDV Oranı

%1,00

Oda Sayısı

1+1

Blok Tipi – Blok

CY – CY/9

Kat

ZEMİN

Daire No

8

Ada

51210

Parsel

4

B.B No

5701237

Cephesi

Kuzey

Artış Türü

En Düşük

Banka Adı

TC. Ziraat Bankası AŞ.

Şube Adı

Hamamönü/Ankara

Kaynak: toki.gov.tr

Derleme: emlakpost.com – Mücahit Dere

Beğen  1
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir