Menu

VEYSEL BAKGÖR KİMDİR? Veysel Bakgör aslen nereli, kaç yaşında?

Veysel Bakgör kimdir? Türkiye’nin kalabalık şehirleri arasında yer alan Bursa’da inşa ettikleri projelerle bilinen Veysel Bakgör merak ediliyor. Sadece Bursa değil Balıkesir ve İstanbul gibi illerde imza attığı projelerle tanınan Bakyapı sahibi Veysel Bakgör başarısıyla adından söz ettirdi. Bu kapsamda kullanıcılar Veysel Bakgör aslen nereli, kaç yaşında? sorusuna yanıt arıyor. İşte detaylar…

Veysel Bakgör kimdir? Veysel Bakgör aslen nereli, kaç yaşında? sorularına arama motorlarında yanıt aranıyor. Bursa, Balıkesir ve İstanbul’daki çok sayıda proje ile adından söz ettiren Bakyapı, başarısıyla ön plana çıkıyor. İnşaat ve gayrimenkul sektöründe söz sahibi olan dev şirketin sahibi Veysel Bakgör hakkındaki detaylar da sürekli araştırılıyor. Kullanıcılar yeni projelerin altında imzası bulunan Bakyapı sahibi Veysel Bakgör’ün kim ve nereli olduğunu araştırıyor. Detayları sizler için haberimizde derledik…

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör.

VEYSEL BAKGÖR KİMDİR?

Bakyapı sahibi Veysel Bakgör, Türkiye’nin önde gelen inşaat sektörü temsilcilerinden biridir. 1965 yılında Konya’da doğan Bakgör, 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1990 yılında kurduğu Bakyapı şirketi ile kısa sürede başarılı projelere imza attı. Bugüne kadar 20 binden fazla konut ve iş yeri inşa eden Bakyapı, kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Bakyapı sahibi Veysel Bakgör, aynı zamanda Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) Başkan Yardımcısı ve Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Sosyal sorumluluk projelerine de önem veren Bakgör, çeşitli vakıf ve derneklere destek olmaktadır. Evli ve üç çocuk babası olan Bakgör, boş zamanlarında kitap okumayı, seyahat etmeyi ve spor yapmayı sevmektedir.

VEYSEL BAKGÖR ASLEN NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Veysel Bakgör aslen Konya doğumludur. İnşaat devinin sahibi Bakgör, 58 yaşındadır. Tecrübeli mimar mesleğini halen başarıyla sürdürmektedir.

Bakyapı, Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından biridir. İstanbul, Ankara ve Bursa’da çok sayıda konut, alışveriş merkezi ve ticari alan inşa etmiştir.

Bakyapı’nın devam eden güncel projeleri şunlardır:

  • Bakyapı Çamlıca: İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunan bir konut projesidir. Proje, 12 blokta 530 daireden oluşmaktadır.
  • Bakyapı Atakent: İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde bulunan bir konut projesidir. Proje, 10 blokta 360 daireden oluşmaktadır.
  • Bakyapı Bursa: Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan bir konut projesidir. Proje, 8 blokta 240 daireden oluşmaktadır.

Bakyapı’nın devam eden kampanyaları şunlardır:

  • Bakyapı’dan İlk Ev Kredisi: Bakyapı, ilk ev sahibi olmak isteyenler için 0,99 faiz oranıyla kredi imkanı sunmaktadır.
  • Bakyapı’dan KDV Avantajı: Bakyapı’nın seçili projelerinde, KDV’den muafiyet imkanı sunulmaktadır.
  • Bakyapı’dan 3+1 Daire Hediye: Bakyapı’nın seçili projelerinde, 3+1 daire sahibi olanlara 1+1 daire hediye edilmektedir.

Bakyapı, yüksek kalitede inşaat ve modern yaşam alanları sunmayı hedefleyen bir firmadır. Devam eden projeleri ve kampanyaları ile de sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Derleme: emlakpost.com

Beğen  1
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir