Menu

2023 ÖMER DİZİSİ OYUNCULARI YAŞLARI | Ekranların Ağlatan Dizisi Gündemden Düşmüyor! Ömer Dizisine Giren Yeni Oyuncular Kimler?

2023 Ömer dizisi youncuları yaşları merak ediliyor. Televizyon ekranlarının reyting rekortmeni Ömer dizisi her yayımlandığı gün gündem olmaya devam ediyor. Kısa sürede ekranlardaki bölümleriyle milyonların beğenisini kazanmayı başaran Ömer, oyuncu kadrosu ve senaryosuyla sürekli araştırılıyor. Yayımlandığı her yeni bölümüyle izleyicilerine nefes kestiren ve duygusal anlar yaşayan Ömer, diziye yeni giren oyuncularla merak ediliyor. Peki, Ömer dizisine giren yeni oyuncular kimler?

2023 Ömer dizisi oyuncuları yaşları yayımlananan her yeni bölümde yeniden gündem oluyor. Drama konusuyla milyonları ekranların başına kilitlemeyi başaran Ömer dizisi, başarılı kadrosuyla sürekli merak ediliyor. Kaliteli oyuncuları ve senaryosuyla adından söz ettiren Ömer, genç oyuncuları ve tecrübeli oyuncularıyla araştırılıyor. Diziyi izleyenler Ömer dizisine giren yeni oyuncular kimler? sorusuna yanıt arıyor. Biz de detayları sizler için derledik…

2023 ÖMER DİZİSİ OYUNCULARI YAŞLARI

Ömer dizisinin oyuncu kadrosunun yaş ortalaması 30’un üzerinde. Böylece tecrübeli ve Türkiye’nin önde gelen isimlerinin yer aldığı Ömer dizisinin kadrosu, en genç 32, en yaşlı ise 78 yaşında değişiyor. 2023 yeni sezon Ömer dizisi oyuncuları yaşları şöyle:

 • Ömer- Selahattin Paşalı (Yaşı : 32 yaşında)
 • Gamze – Gökçe Bahadır (Yaşı: 41 yaşında)
 • Reşat – Ömer’in Babası – Barış Falay (Yaşı: 50 yaşında)
 • Nisa- Ömer’in Ablası – Merve Dizdar (Yaşı: 36 yaşında)
 • Zerrin Sümer – 78 yaşında
 • Gülçin Kültür Şahin – 36 yaşında
 • Onur Bilge – 39 yaşında
 • Gamze Karaduman – 36 yaşında
 • Serpil Gül
 • Muharrem Türkseven – 33 yaşında
 • Melike Güner – 43 yaşında

ÖMER DİZİSİNE GİREN YENİ OYUNCULAR KİMLER?

Her hafta Star TV ekranlarında yeni bölümüyle yayımlanan dizinin yönetmen koltuğu Cem Karcı’nın… Senaryosunu Gülizar Irmak’ın yazdığı Ömer dizisi drama türünde yayımlanıyor.

“Ömer” adlı dizi, Netflix’in “Shtisel” isimli dizisinden uyarlanmıştır. Hikaye, yıllar sonra terk ettiği mahalleye geri dönen Gamze ile mahallenin cami hocasının oğlu Ömer’in, tüm engellere rağmen ayakta kalmaya çalıştıkları aşkını anlatmaktadır. Ömer Ademoğlu, babası Reşat’ın camide görev yaptığı bir müezzindir. Yakın zamanda annesini kaybetmiş olan Ömer, bu kayıp hissiyle başa çıkmaya çalışırken, babası Reşat ve babaannesi Nezahat ile birlikte yaşamını sürdürmektedir. Ailenin en küçük üyesidir ve ailenin içindeki ilişkiler oldukça karmaşıktır. Özellikle ablası Nisa, ailenin istemediği bir evliliğe girdiği için aileden ayrı yaşamaktadır ve bu durum Ömer’i derinden etkilemiştir.

Derleme: emlakpost.com

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir