Menu

ARAS HOLDİNG SAHİBİ KİM? Aras Kargo CEO Kimdir? Aras Holding Ne İş Yapar?

Türkiye’deki başarılı projelerde imzası olan ve kargo denilince akla ilk gelen markalardan Aras Holding başarısıyla adından söz ettiriyor. Her yıl ciddi derecede kargo taşıyan ve binlerce çalışana ekmek kapısı olan Aras Kargo, Aras Holding bünyesinde faaliyet gösteriyor. 1979 yılında faaliyetlerine başlayan ve günden güne daha da büyüyerek adından söz ettiren Aras Holding birçok alanda faaliyet gösteriyor. Peki, Aras Holding Sahibi Kim? Aras Kargo CEO Kimdir? Aras Holding Ne İş Yapar? İşte detaylar…

Böyle bir kurumsal başarının ardında kimin ismi var, kimin fikirleri var merak ediliyor. Vatandaşlar sürekli girişimcilik konusunda topluma örnek olacak markanın sahibini araştırıyor. Kısa sürede başarısını katlayan ve 2000’li yıllardan sonra rüştünü ispat ederek namı ülke sınırları aşan Aras Holding Türkiye’de farklı sektörlerde hizmet veriyor. Özellikle kargo ve taşımacılık alanında güvenilirliğin adresi olan Aras Kargo ile Türkiye’nin gidilmedik adresini bırakmayan Aras Holding, yönetim kurulu başkanıyla sürekli araştırılıyor. Böylece arama motorlarında vatandaşlar Aras Holding Sahibi Kim? Aras Kargo CEO Kimdir? Aras Holding Ne İş Yapar? sorularına yanıt arıyor. Detaylar haberimizin devamında…

ARAS HOLDİNG SAHİBİ KİM?

Aras Holding sahibi Celal Aras’tır. Celal Aras 1979 yılında tek başına Aras Dağıtım ve Pazarlama’yı kurarak şirketini adım adım büyütmüştür. Kuruluşundan itibaren 10 yıl boyunca hızlı gelişme kaydeden marka, sektörde kısa sürede adından söz ettirdi.

ARAS KARGO CEO KİMDİR?

araskargo.com.tr’de yer alan bilgiye göre Aras Kargo CEO’su Utku Ayyarkın’dır. 1978 yılında Çorum’da dünyaya gelen Ayyarkın, Aras Kargo’yu bir operasyon şirketinden teknoloji şirketine çevirme vizyonu elde etmiştir. Dijitalleşme yolunda markaya ciddi değer katan Ayyarkın görevini halen sürdürmektedir.

Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Baran Aras

ARAS HOLDİNG NE İŞ YAPAR?

Aras Holding, Türkiye genelinde lojistik, kurye, akaryakıt, catering ve bilişim alanında faaliyetler gösteriyor. 1979 yılında kurulan ve 1994 yılına kadar ciddi yükseliş kaydeden marka, 1994’te kurumsal yapıya kavuştu. 2000 yılında ise holdingin temelleri atıldı. 2003 yılında Horoz Kargo’yu bünyesine katan marka, kargo ve lojistik alanında ciddi atılım gerçekleştirdi. tr.wikipedia.org’da yer alan bilgiye göre şirketin şimdi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Barış Baran Aras icra ediyor.

Kaynak: araskargo.com.tr, tr.wikipedia.org

Derleme: emlakpost.com * Mücahit Dere

Beğen  1
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir