Menu

Emlak Katılım 102’nci şubesini açtı

Gayrimenkul sektöründeki başarısıyla bilinen Emlak Katılım, İstanbul Karaköy ve Karagümrük’te açtığı şubelerle toplam şube sayısını 102’ye yükseltti.

Emlak Katılım Bankası, İstanbul’un Karaköy ve Karagümrük bölgelerinde iki yeni şube açarak, Türkiye genelinde şube sayısını 102’ye çıkardı. Bu yeni açılışlarla, İstanbul içindeki şube sayısı 41’e ulaştı.

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE DESTEK

Banka, özellikle gayrimenkul sektörüne odaklanarak ekonomik büyümeye ve istihdama katkıda bulunacak finansman modelleri sunmaktadır. Emlak Katılım, stratejik sektörlerdeki yatırımlara destek vererek, ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyor.

ÇEVRE BİLİNCİ VE KAĞITSIZ BANKACILIK

Emlak Katılım, çevre koruması ve sürdürülebilir yaşam alanlarının oluşturulması konusunda bilinç yaratma çalışmaları yapıyor. Bu kapsamda, şubelerinde broşürleri artık kâğıt üzerinde basmama kararı alarak, dijital çözümlere yönelmiştir. Müşteriler, şubelerde ilgilendikleri ürün ve hizmetlerin detaylarına karekod ile erişebiliyor.

DİJİTAL BANKACILIK VE MÜŞTERİ KOLAYLIKLARI

Emlak Katılım, dijital bankacılık uygulamaları aracılığıyla müşterilerine hızlı ve kolay hizmet sunmaktadır. Müşteriler, mobil uygulama üzerinden hesap açılış işlemlerini dijital onaylarla hızlı bir şekilde tamamlayabilmektedir. Ayrıca, evden veya ofisten görüntülü görüşme yaparak hesap açma imkanı sunulmaktadır.

ÜCRETSİZ BANKACILIK HİZMETLERİ

Emlak Katılım, müşterilerine masrafsız bankacılık hizmetleri de sağlamaktadır. Mobil uygulama üzerinden yapılan EFT/Havale ve FAST işlemleri ücretsizdir. Bankacılık işlemleri, 20 binden fazla kamu bankası ATM’si ve PTT şubeleri üzerinden de ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<