Menu

Esenyurt’ta ‘Başkanlar’ zirvesi!

İstanbul Esenyurt’ta Cumhur İttifakı’nın İBB Başkan Adayı Murat Kurum ve Esenyurt Belediye Başkan Adayı Hamit Öncü’nün katılımıyla program düzenlendi.

31 Mart 2024 Seçimlerine sayılı günlerin kaldığı süreçte AK Parti cephesi saha çalışmalarını hızla sürdürüyor. Bu kapsamda 28 Mart gecesi Türkiye’nin en kalabalık ilçesi Esenyurt’ta sahur programı düzenlendi.

Esenyurt Nene Hatun Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Kanaat Önderleri, STK Temsilcileri ve Muhtarlar ile Sahur Programı”na Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Murat Kurum, Cumhur İttifakı’nın Esenyurt Belediye Başkan Adayı Hamit Öncü ve milletvekillerini katılım gösterdi.

ESENYURT ANKET SONUÇLARI 2024 | Esenyurt 2024 yerel seçim ankette kim önde?

Program çerçevesinde Murat Kurum ve Hamit Öncü için vatandaşlardan tam destek istendi. Kanaat önderlerinin katılım gösterdiği programa çok sayıda vatandaş da iştirak etti.

Organizasyonda konuşma yapan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Murat Kurum ve Hamit Öncü için vatandaşların desteklerini talep etti.

İBB Başkan Adayı Kurum ile Esenyurt Belediye Başkan Adayı Öncü ise gerçekleştirecekleri projelere ilişkin detayları anlattı.

Yılmaz’ın konuşmasının ardından program sona erdi ve hatıra fotoğrafı çektirildi.

ÖNCÜ: 31 MART ZAFERİNİN AYAK SESLERİ

Esenyurt Belediyesi Başkan Adayı Öncü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda coşkulu kalabalığa atfen, “31 Mart zaferinin ayak seslerini duyuyor musun ESENYURT? Bu şehrin onu anında, her saatinde şifayız BİZ!” ifadelerini kullandı.

Öncü paylaşımının devamında şöyle dedi:

“İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayımız Sayın Murat Kurum ve Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz Beyefendilerin katılımı ile kanaat önderleri, sivil toplum örgütleri temsilcileri, muhtarlarımız ve değerli Esenyurtlu kardeşlerimiz ile sahur programımızda bir araya geldik. Sığmadık biz mekanlara gönüllere taştık. Ve içtik İstanbul’u Muradına kavuşturmaya, Esenyurt’u Hamit Başkanla kazanmaya! Bu şehirdeki hayalleriniz var, hayallerimiz var ve biz tüm bu hayalleri mevcut için geliyoruz. Bekle bizi Aziz İstanbul! Kavuşmamıza çok az kaldı.”

Cumhur İttifakı’nın Esenyurt Belediye Başkan Adayı Hamit Öncü’yü coşkulu kalabalık salonun girişinde karşıladı.

Beğen  1
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir