Menu

Fuzul’den büyük kampanya! 596 bin TL’ye konut sahibi olma fırsatı

Otomobil ve konut sektöründeki tecrübesiyle tanınan Fuzul, Başakşehir’de topraktan satın alımlarda 596 bin liradan daire kampanyası başlattı.

Türkiye’de rüştünü ispatlamış markalar arasında bulunan Fuzul, ‘topraktan’ kampanyası başlattı. Böylece İstanbul’un en gözde mekanlarından olan Başakşehir’de topraktan konut sahibi olmak isteyenlere 596 bin liradan satın alım imkanı getirildi.

596.000 BİN TL’YE DAİRE SAHİBİ OLMA İMKANI

Kampanyaya göre müşteriler inşaat maliyetini ödeyerek konut sahibi olacak. Başakşehir’de planlanan konut projesine göre müşteriler sadece 596 bin lira ödeyerek daire sahibi olacak.

Üstelik Fuzul 18 ay vade imkanı da sağlıyor. Fuzul sadece Başakşehir’de değil Ispartakule ve Pendik’te de topraktan projelerini satışa sundu.

TOPLAMDA 499 DAİRE VAR

Buna göre Başakşehir’de 82, Pendik’te 85 ve Ispartakule’de de 332 olmak üzere toplamda 499 daire topraktan satışa sunuldu.

Pendik’te daire sahibi olmak isteyenlerden 1.050.000 TL alınacak. Sınırlı sayıda ve Aşamalı Konut Sahibi Olma Sistemi’yle düzenlenen kampanyaya katılım için Fuzul’den bilgi almanız gerekiyor.

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir