Menu

GÖNÜL DAĞI VEYSEL ÖLDÜ MÜ? Hayranları gözyaşlarına boğuldu! Gönül Dağı Veysel diziden çıkıyor mu?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden Gönül Dağı yayımlanan son bölümüyle milyonları ağlatmayı başardı. Dram, komedi, aşk ve dostluğu bir arada samimi bir şekilde harmanlamayı başaran dizinin 16 Eylül Cumartesi akşamı yayımlanan bölümünde Veysel yaralandı. Bu gelişmenin ardından dizi severler büyük üzüntü yaşarken Gönül Dağı Veysel öldü mü? Gönül Dağı Veysel diziden çıkıyor mu? sorgulamaları yapılmaya başlandı…

Gönül Dağı Veysel öldü mü? Gönül Dağı Veysel diziden çıkıyor mu? soruları TRT 1’in sevilen dizi Gönül Dağı’nın son bölümünü izleyenler tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Dizi severlerin yakın markaja aldığı dizilerin başında gelen Gönül Dağı, senaryosuyla adeta hayranlarını sarstı. Veysel’in ağır yaralandığını görenler yeni bölümün sona ermesiyle meraklandı. İşte detaylar…

GÖNÜL DAĞI VEYSEL ÖLDÜ MÜ?

Veyse 16 Eylül Cumartesi 2023 akşamın da yayımlanan Gönül Dağı yeni bölümde ağır yaralandı. Amcaoğlullarının yanından ayrılmadığı ve başında hüngür hüngür ağladığı sahne izleyenleri de ağlattı. Fakat Veysel karakterinin ölüp ölmediği bilinmiyor.

GÖNÜL DAĞI VEYSEN DİZİDEN ÇIKIYOR MU?

Gönül Dağı’nın yayımlanan son bölümünde Veysel yaralandı. Amcaoğlulları Veysel’in başucunda gözyaşı dökerken seyirciler de ekranları başında gözyaşlarına boğuldu. Üzüntüye yol açan senaryodaki bu gelişmenin ardından dizinin sevilen karakterlerinden Veysel’in ölüp ölmediği bilinmiyor. 

Veysel’in durumu ve senaristin insiyatifi yayımlanması beklenen yeni bölümlerde ortaya çıkacak.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yozgat’ta Anadolu’nun bağrında yaşayan mucit bir delikanlı ile onun amcaoğulları arasındaki samimi muhabbeti konu edinen Gönül Dağı dizisi her hafta Cumartesi akşamı yeni bölümüyle Türkiye’nin en çok izlenen kanalı TRT 1’de yayımlanıyor. Dizi sevgi, aşk, saygı, dram, komedi türünde yayımlanıyor ve milyonların da ilgisini çekmeyi başarıyor.

Dizide yer alan bazı karakterler şöyle:

  • Taner
  • Ramazan
  • Veysel
  • Asuman
  • Sefer
  • Hüseyin

Derleme: emlakpost.com

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorum (1)
  1. Avatar
<