Menu

HAMSTER KOMBAT 2 TEMMUZ KOMBO KARTLAR: Hamster Kombat 2 Temmuz Salı kartlar belli oldu mu?

Hamster Kombat 2 Temmuz kombo kartlar araştırılıyor. Liste için gün sayan Hamster Kombat ödül dağıtmaya devam ediyor. Kullanıcılar günlük görevleri tamamlayarak coin kasalarını dolduruyor. En popüler görev ise hiç şüphesiz kombo kartlar. Her 24 saatte traderlara tam 5.000.000 coin ödül veren Hamster Kombat 2 Temmuz kombo kartlarıyla araştırılıyor. Peki, Hamster Kombat 2 Temmuz Salı kartlar belli oldu mu?

Hamster Kombat 2 Temmuz kombo kartlar konusu ile Hamster Kombat 2 Temmuz Salı kartlar belli oldu mu? sorusu araştırılıyor. Toplamda mine yapmanın yanı sıra 5.000.000 coin ödülünü almak için kombo kartları açmanız yeterli oluyor. Fakat bazı görevlerde arkadaş ekleme zorunluluğu bulunuyor. Bu nedenle bazı traderlar görev yapmakta zorlanabiliyor. Tamamlandığında ise tam 5 milyon ödül veren kombo kartlar ayrıca saat başı kar oranını da artırıyor.

HAMSTER KOMBAT 2 TEMMUZ KOMBO KARTLAR

HAMSTER KOMBAT 2 TEMMUZ KARTLARI ARASINDA; HAMSTERGRAM, TRADİNG BOTS, SPORTS INTEGRATION var. Böylece açıklanan resmi ve bol ödüllü kartlar şöyle:

1- Trading Bots

2- Sports Integration

3- Hamstergram

Siz de kartları çevirerek 5 milyon coin ödülünü alabilirsiniz. Ayrıca yeni açılan ve sayılı süre boyunca geçerli olan Sports Integration kartıyla oldukça karlı bir alışveriş yapmış olacaksınız. Kısa sürede kartın son bulacağına dikkat etmelisiniz.

1 Temmuz kombo kartlar ise şöyleydi:

1- YouTube Gold Button

2- Hamster YouTube Channel

3- Sports integration

HAMSTER KOMBAT 2 TEMMUZ SALI KARTLAR BELLİ OLDU MU?

2 Temmuz Hamster Kombat kartlar açıklandığında haberimizi güncelleyeceğiz. 1-2 Temmuz günlük şifre ise paylaşıldı. 22:00’da paylaşılan Hamster Kombar mors şifresi şöyle:
KYC

K = ▬ ● ▬

Y = ▬ ● ▬ ▬

C = ▬ ● ▬ ●

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir