Menu

HAMSTER KOMBAT 30 HAZİRAN GÜNLÜK KOMBO KARTLAR: Hamster Kombat bugün kombo kartlar belli oldu mu?

Hamster Kombat 30 Haziran günlük kombo kartlar araştırılıyor. Dünya çapındaki yüz milyonlarca traderın yanında Türkiye’den de on milyonlarca trader heyecanla mine yapıyor. Temmuz ayında listelenmesi ve değer kazanması beklenen Hamster Kombat’ta günlük şifreler ile kombo kartlar merak ediliyor. Mors şifresi ile kombo kartlar toplamda 6.000.000 coin ödül veriyor. Böylece traderlar hiçbir ödülü kaçırmak istemiyor. Biz de bu kapsamda 30 Haziran kombo kartlarını derledik. İşte Hamster Kombat bugün kombo kartlar belli oldu mu? sorusunun yanıtı ve detaylar…

Hamster Kombat 30 Haziran günlük kombo kartlar ile Hamster Kombat bugün kombo kartlar belli oldu mu? sorusu araştırılıyor. Hamster Kombat sadece şifre ile kombo kartlarla değil liste tarihiyle de gündemde. Traderlar Hamster Kombat’ın Temmuz ayında işlem görmesini bekliyor. Bu nedenle kripto para madencileri Hamster Kombat’ta saat başı kar, seviye, arkadaş ekleme ve tıklayarak coin kasma konusunda oldukça heyecanlı. Listelenmeden önce ise yer edinmek isteyenler elini çabuk tutuyor. Biz de 30 Haziran Pazar günü duyurulacak olan kombo kartları haberimizde derledik…

HAMSTER KOMBAT 30 HAZİRAN GÜNLÜK KOMBO KARTLAR

Hamster Kombat 30 Haziran günlük kombo kartlar saat 15:00’da açıklandı. İşte 30 Haziran kombo kartlar:

1- KYB

2- Tokenomics expert

3- TG Leaders

29 Haziran Cumartesi saat 15:00’da duyurulan kombo kartlar sayesinde de madenciler 5.000.000 coin ödülünü aldı. 29 Haziran kombo kartları şöyleydi:

1- Compliance officer

2- YouTube 25 million

3- Blocking suspicious accounts

Hamster Kombat 29 Haziran kombo kartları arasında yeni kart yoktu. Traderların yeni arkadaş eklemeleri gerekmeyecek.

HAMSTER KOMBAT BUGÜN KOMBO KARTLAR BELLİ OLDU MU?

Hamster Kombat 30 Haziran kartları duyurulduğunda haberimizi güncelleyeceğiz.

Kombo kartların yanı sıra oyun kullanıcılarına mors şifresiyle 1.000.000 coin de ödül sunuyor. 29-30 Haziran mors şifresi şöyle:

P: •—•

R: •-•

O: —

O: —

F: ••-•

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir