Menu

İHLAS BİZİM EVLER 9 NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK? Dev holdingden dev proje! İhlas Bizim Evler teslim tarihi belli mi?

Türkiye’de ve özellikle Istanbul’daki çok sayıda konut projesinin altında imzası bulunan İhlas Holding, Ispartakule’de bulunan konutların teslimi için gün sayıyor. Son derece göz alıcı ve depreme dayanıklı yapı olmasını yanı sıra sosyal donatılarla da donatılan İhlas Holding Bizim Evler 9, sahiplerine teslim edileceği günü bekliyor. Bu kapsamda konutların teslim tarihi de merak konusu. Peki İhlas Bizim Evler 9 ne zaman teslim edilecek? İhlas Bizim Evler teslim tarihi belli mi? İşte soruların yanıtı ve daha fazlası…

İstanbul Beylikdüzü, Bahçelievler, Avcılar gibi yıldızı parlayan ve emlak sektörünün premium seviyede olduğu ilçelerde gayrimenkul faaliyetleri yürüten İhlas Holding, Ispartakule’deki konutların teslimi için düğmeye bastı. Projeye gaz veren dev holding, daire sahiplerini mağdur etmemek için deadlinea uygun ilerliyor. Bu kapsamda 2021 yılında inşaat süreci başlayan ve adım adım ilerleyen dev konut projesinde mal sahiplerinin gözü kulağı konutların teslim tarihinde. Sosyal donatılarla da donatılan, bakkal, market, büfe, minibüs, otobüs entegrasyonu gibi imkanların da bulunduğu proje yan istihdam dolayısıyla da merak ediliyor. Böylece İhlas Bizim Evler 9 ne zaman teslim edilecek? İhlas Bizim Evler teslim tarihi belli mi? soruları çokça araştırılıyor.

İHLAS BİZİM EVLER 9 NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK?

İhlas Holding’in Bizim Evler projesi, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir konut geliştirme projesidir. Proje, 2021 yılında başlamış ve 2023 yılında tamamlanması planlanmıştır. Proje kapsamında, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle toplam 2.500 daire inşa edilecektir. Dairelerin teslim tarihi, projenin ilerleyişine bağlı olarak değişebilir, ancak şu anda 2023 yılının son çeyreği olarak belirlenmiştir. Projenin detaylı bilgileri için İhlas Holding’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İHLAS BİZİM EVLER TESLİM TARİHİ BELLİ Mİ ?

İhlas Holding’in inşa ettiği Bizim Evler projesi, İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olan Avcılar’da yükseliyor. Proje, konforlu ve modern yaşam alanları sunmanın yanı sıra, ulaşım, eğitim, sağlık ve alışveriş olanaklarıyla da dikkat çekiyor. Bizim Evler projesinin teslim tarihi ise merak edilen konulardan biri. İhlas Holding, projenin 2023 yılının sonunda tamamlanacağını ve hak sahiplerine teslim edileceğini duyurdu. Proje hakkında daha fazla bilgi almak için İhlas Holding’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BİZİM EVLER 10 2024’TE TESLİM EDİLECEK

ihlas.com.tr’de yer açıklamda şu ifadeler kullanıldı:

BİZİM EVLER 9
İstanbul’da, Avcılar Ispartakule konumundaki Bizim Evler 9, 39.285 m2 inşaat alanına sahip. 2021 yılında arsa satışı karşılığı, gelir paylaşım sözleşmesi imzalanan ve inşaatına 2022 yılında başlanacak proje, 145 daire ve 16 iş yerinden oluşuyor. Projenin 2024 yılında tamamlanması planlanıyor.

BİZİM EVLER 10
Bizim Evler 10, İstanbul’da, Avcılar Ispartakule konumundaki, 164.078 m2 inşaat alanına sahip bir projedir. 2021 yılında arsa satışı karşılığı, gelir
paylaşım sözleşmesi imzalanan ve inşaatına 2022 yılında başlanacak proje; 548 daire ve 44 iş yerinden oluşuyor. Projenin tamamının 2024 yılında hak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Kaynak: ihlas.com

Derleme: emlakpost.com

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir