Menu

Karmod İtalya’yı listesine aldı!

Türkiye’de çok sayıda prefabrik ve çelik evlerin altında imzası olan Karmod, İtalya’yı da operasyon listesin ekledi.

Karmod’un Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çankaya, açıklamada görüşlerine yer vererek daha önce Fransa, Almanya, Portekiz, Bulgaristan ve Yunanistan gibi ülkelerde gerçekleştirdikleri konut projelerine İtalya’yı da eklediklerini belirtti.

TESLİM SÜRELERİ HIZ KAZANDI

Çankaya, ürettikleri prefabrik hazır evlerin Avrupa konut standartlarına uygunluğunun son dönemde Avrupa ülkelerinden büyük ilgi gördüğünü vurguladı. Ayrıca, kara yolu taşımacılığının bu ülkelere kolay ulaşım sağladığını ve teslim sürelerini hızlandırdığını da ifade etti.

PREFABRİK EVLER YALITIM AVANTAJI SUNUYOR!

Prefabrik çelik evlerinin tamamen çelik taşıyıcı sistemlere sahip olduğunu ve Avrupa ülkelerinin inşaat normlarına uygun olduğunu açıkladı. Ayrıca, çelik evlerin uzun ömürlü ve sürdürülebilir iklimlendirme için yalıtım avantajları sunduğunu belirtti.

2+1 VE 3+1 KONUTLAR OTURUMA HAZIR HALE GETİRİLDİ

Çankaya ayrıca çelik evlerinin montajının son derece kolay olduğunu, cıvata somun ve geçmeli sistemle monte edilebildiğini söyledi. Teknik ayrıntı formlarıyla müşterilerinin kendi ekipleriyle ev kurulumunu gerçekleştirebildiklerini ya da ihtiyaç halinde uzman montaj ekiplerini gönderebildiklerini açıkladı.

İtalya’nın Sicilya Adası’na gönderilen çelik evlerin, adanın güneydoğusundaki Syracuse şehri yakınlarındaki Cassibile tatil beldesinde kurulduğunu ve ilk etapta 2+1 konutlar ile 3+1 planında konutların montajının tamamlandığını ve oturmaya hazır hale getirildiğini aktardı.

Kaynak: aa.com.tr

Derleme: emlakpost.com

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir