Menu

Luxera SPK’dan GYO onayını aldı!

Gayrimenkul sektörünün tanıdık isimlerinden Luxera, SPK’dan GYO onayını aldı.

Gayrimenkul sektöründe attığı başarılı adımlarla tanınan Luxera, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) dönüşüm iznini kaptı.

Şirketin açıklamasına göre Luxera böylece GYO taksını aldı.

VADE FARKSIZ ÖDEME SEÇENEKLERİ DEVREDE!

Açıklamada görüşlerine yer verilen Luxera GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, SPK’dan aldıkları GYO onayının şirketin büyüme potansiyelini artıracak önemli bir adım olduğunu belirterek, “Konut kredilerinin yüksek maliyetli olduğu bu dönemde şirket olarak ev almak isteyenler için hazırladığımız ‘Tam Zamanı’ kampanyasıyla Luxera Nevbahar, Luxera Towers, Luxera Bahçeport ve yeni projemiz Luxera Nevbahar Life projelerimizde vade farksız ödeme seçenekleri sunuyoruz.” dedi.

Luxera GYO Yönetim Kurulu Başkanı Taş, yeni yatırımlar için planlamalarını sürdürdüklerini dile getirerek gelecek dönemde de İstanbul’un değerli noktalarında proje üretmeye devam edeceklerini vurguladı.

Luxera GYO’nun İstanbul’daki projesinden…

‘EV ALMAK İSTEYENLERE EŞSİZ FIRSAT’

Çok sayıda projeyi tamamlayıp sahiplerine teslim etmiş bir şirket olarak ellerini taşın altında koyduklarına işaret eden Taş, “Hazırladığımız kampanyayla ev sahibi olmak isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuyoruz dedi.” ifadelerini kullandı.

Luxera, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bugüne kadar 2 bin 500 konutla birlikte birçok ticari alanı tamamladı.

Luxera’nın İstanbul Başakşehir’de Luxera Nevbahar ve Luxera Nevbahar Life, Arnavuktöy’de Luxera Bahçeport ve Güneşli’de Luxera Towers ismiyle devam eden aktif projeleri bulunuyor. Şirket, projelerinde vade farksız ödeme alternatifleri sunarak konut sahibi olmak isteyenlere cazip imkanlar tanıyor.

Luxera Bahçelievler, Luxera Güneşli, Luxera Residence ve Luxera Meydan ise şirketin yurt içinde tamamladığı projeler arasında yer alıyor.

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir