Menu

Mert Başaran: Yatırım yaparken geleceği düşünün

Arsa ve Arazi Yatırımı Danışmanı Mert Başaran, TOKİ kurasının şanslılarına konut ve arsalarını hemen satmamaları gerektiğini belirterek, “Zengin olanlar o parayı tekrardan yapacaklar ama fakir kafa yapısına sahip olanlar tekrardan o parayı bitirecekler. O yüzden yatırım yaparken geleceği düşünün.” dedi.

Arsa ve tarla konusunda milyonlarca vatandaşın ufkunu açan ve önemli yatırım tüyoları veren Arsa ve Arazi Yatırım Danışmanı Mert Başaran, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından haklarında çekilen kuralarda kazananlara yönelik de önemli bilgiler paylaştı.

TOKİ kurasında hak kazanan vatandaşların arsa ve konutlarını satmaması gerektiğini dile getirerek nedenini de açıklayan Başaran, “TOKİ’den çıkan evi anında satarsanız hata yaparsınız.” dedi.

Başaran şu ifadeleri kullandı:

“Hemen o kazancı yemeye başlamayın. Tam tersine geleceği düşünmelisiniz.. Gelecekte ‘bu para lazım olur’ demeniz gerekiyor. Arsa ve evi satmaması gerekiyor. Zengin olanlar o parayı tekrardan yapacaklar ama fakir kafa yapısına sahip olanlar tekrardan o parayı bitirecekler. O yüzden yatırım yaparken geleceği düşünün.”

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<