Menu

SUR TATİL EVLERİ GYO SAHİBİ KİM? Devre mülk devi talep toplayacak: Sur Tatil Evleri projeleri neler?

Borsa İstanbul’da işlem görmeden önce Sermaye Piyasası Kurulu’ndan gerekli onayı alan Sur Tatil Evleri GYO adından söz ettiriyor. Gerçekleştirdiği projelerle başarıları yakalayan Sur Tatil Evleri Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, devre mülk ve tatil evleriyle ön planla çıkıyor. Vatandaşların severek satın aldığı ve tatil sezonlarında güzel vakit geçirdiği Sur Tatil Evleri GYO sahibi merak ediliyor. Vatandaşlar böyle bir başarının arkasında kimin olduğunu araştırıyor. İşte Sur Tatil Evleri GYO sahibi kim? Sur Tatil Evleri projeleri neler? sorularının yanıtı ve detaylar…

Borsada halka arz olması beklenen Sur Tatil Evleri GYO hakkındaki bilgiler merak konusu oldu. Vatandaşlar 2023 Ağustos ayı içerisinde halka arz edilmesi planlanan Sur Tatil Evleri GYO hakkındaki detayları araştırarak gerekli bilgi sahibi olduktan sonra şirketin hisselerine yatırım yapmayı planlıyor. Böylece devre mülk devinin kim tarafından kurulduğu, şimdi patronu ve devam eden projeleri merakla araştırılıyor. Yatırımcıların yanı sıra Sur Tatil Evleri GYO hakkındaki detaylar devre mülk ya da tatil evi almak isteyen vatandaşlar tarafından da merak ediliyor. Peki, Sur Tatil Evleri GYO sahibi kim? Sur Tatil Evleri projeleri neler? Detaylar haberimizde…

SUR TATİL EVLERİ GYO SAHİBİ KİM?

Sur Tatil Evleri Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Türkiye’nin önde gelen turizm ve konut geliştiricilerinden biridir. Şirketin sahibi ve yönetim kurulu başkanı, iş adamı ve hayırsever Mehmet Akın’dır. Sur Tatil Evleri, yüksek kaliteli ve lüks konut projeleriyle tanınır. Şirket, yatırımcılarına güvenli, karlı ve sürdürülebilir bir gayrimenkul portföyü sunmaktadır.

SUR TATİL EVLERİ PROJELERİ NELER?

Yaz aylarında tatil yapmak isteyenler için birçok seçenek bulunuyor. Bunlardan biri de sur tatil evleri projesi. Sur tatil evleri, tarihi ve kültürel mirasın korunduğu, doğal güzelliklerin içinde yer alan, konforlu ve modern bir yaşam sunan bir konsept. Sur tatil evleri projesi, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki sur içi ve sur dışı alanlarda hayata geçiriliyor. Bu projelerde, eski yapılar restore edilerek yeni fonksiyonlar kazandırılıyor veya yeni yapılar inşa ediliyor. Sur tatil evleri projesinin amacı, hem yerel halkın hem de turistlerin tarihi ve kültürel değerlere sahip çıkmasını, bölgenin sosyo-ekonomik gelişimine katkıda bulunmasını ve doğayla uyumlu bir yaşam sürmesini sağlamak.

SUR TATİL EVLERİ GYO HALKA ARZ NE ZAMAN?

Sur Tatil Evleri GYO’nun halka arzının ne zaman olacağı ise henüz bilinmiyor. SPK tarafından onay alan Sur Tatil Evleri GYO’nun Ağustos 2023 içerisinde talep toplaması ve kısa sürede halka arz sonuçları açıklanarak Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Derleme: emlakpost.com

Beğen  2
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir