Menu

TURGUTREİS TURİZM KİMİN? Turgut Reis turizm sahibi kim nereli?

Kaliteli hizmet anlayışı ve yılların verdiği tecrübeyle bir döneme damga vuran ve gelişmeye devam eden Turgutreis Turizm, sektörün gözdesi olmaya devam ediyor. Türkiye’nin çok sayıda ilinde insan taşımacılığı hizmeti veren firma kurulduğu günden bu yana gelişimin adresi oldu. Peki, Turgutreis turizm kimin? Turgut Reis turizm sahibi kim nereli? İşte detaylar…

Turgutreis turizm kimin? Turgut Reis turizm sahibi kim nereli? soruları gündemdeki yerini koruyor. 1900’lü yılların başından bu yana turizm sektöründeki tecrübesini konuşturan marka, kaliteli hizmetiyle adından söz ettiriyor. Her yıl milyonlarca insanın tercih ettiği Turgutreis Turizm, doğduğu günden bu yana kaliteli hizmetini sürdürüyor. Kars, İstanbul, Ege ve Akdeniz’in tüm il ve ilçelerine hizmet veren Turgutreis, 1990 yılında başlayan inşaat grubuyla da tercih ediliyor. İşte turizm ve inşaat sektörünün tanınan isimlerinden Turgutreis hakkındaki detaylı bilgiler…

TURGUTREİS TURİZM KİMİN?

turgutreis.com.tr’de yer alan bilgiye göre firmanın kurucusu Reis Baba’dır. 1928 yılında kurulan ve büyük emekler harcanan Turgutreis markası günümüzde ise turizm ve inşaat sektöründe Turgut Reis Group adıyla da biliniyor. Firma şimdilerde ise İstanbul Esenyurt’a bağlı olan Autopıa’nın hemen yanında bulunan alanda inşaat projesi yürütüyor. Bunun yanı sıra ise turizm alanındaki faaliyetlerine de hızla devam ediyor. Çalışkanlığı, dürüstlüğü ve disiplinli olmasıyla tanınan Reis Baba’nın görevini ise şimdilerde Tolgahan Reis yürütüyor. Kaliteli hizmetten ödün vermeyen marka, tecrübesini inşaat sektörüne de aktarıyor.

TURGUT REİS TURİZM SAHİBİ KİM NERELİ?

Turgut Reis turizm sahibi ve yönetim kurulu üyesi Tolgahan Reis’tir. tgrthaber.com.tr’den Mücahit Dere’nin derlediği bilgiye göre Kars merkezi turizm şirketinin şimdiki sahibi Tolgahan Reis’tir ve yönetim kurulu üyeleri de Cemal Reis ile Ali Fuat Reis’tir. Tolgaan Reis, Reis Baba’dan devralınan Turgut Reis Group’u hak ettiği şekilde yönetmektedir. Reis ailesinin ise Karslı olduğu biliniyor.

Sektöre sadece 1 otobüs ile giriş yaparak şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firma şimdilerde otomotiv, gıda, müteahhitlik ve turizm sektöründe hizmet veriyor. Öte yandan Turgutreis Turizm’e ait olduğu bilinen çok sayıda akaryakıt istasyonu da vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Kaynak: turgutreis.com.tr, tgrthaber.com.tr

Derleme: emlakpost.com

Beğen  6
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir