Menu

ÖZERLER GROUP İNŞAAT KİMİN? Özerler İnşaat sahibi kim? Özerler inşaat sahibi nereli?

İstanbul Esenyurt’ta yaşanan bir olayda Özerler Group İnşaat’ın sahibi olduğu iddia edilen bir kişi gündem oldu. Kalabalık bir grup halinde tekel bayiini basarak silahlı saldırı gerçekleştirenlerin arasında bulunduğu öne sürülen kişinin sahibi olduğu Özerler Group İnşaat hakkındaki bilgiler araştırılıyor. İşte, Özerler Group İnşaat kimin? Özerler İnşaat sahibi kim? Özerler inşaat sahibi nereli? sorularının yanıtı…

İstanbul’un en belalı ilçelerinden biri olan Esenyurt’un Güzelyurt bölgesinde meydana gelen bir olayın ardından Özerler Group İnşaat Türkiye’nin gündemine oturdu. Bir tekel bayiine düzenlenen silahlı saldırıyı gerçekleştirenlerin arasında yer aldığı iddia edilen Özerler Group İnşaat’ın sahibi güvenlik kameralarına yansıdı. İhlas Haber Ajansı tarafından servis edilen görüntülerde kalabalık bir grubun tekel bayiine silahlı saldırı gerçekleştirdiği görüldü. Yaşanan olayın ardından ise aralarında inşaat firmasının sahibi olduğu iddia edilen bir kişi de gündem oldu. Peki, Özerler Group İnşaat kimin? Özerler İnşaat sahibi kim? Özerler inşaat sahibi nereli? İşte detaylar…

ÖZERLER GROUP İNŞAAT KİMİN?

Özerler Group İnşaat’ın sahibinin Tarık Özerbay olduğu öğrenildi. Sosyal medya platformu Twitter’da yer alan bilgilere göre Tarık Özerbay’ın Özerler Grup İnşaat ofisinde çekilmiş fotoğrafları da yer aldı.

ÖZERLER İNŞAAT SAHİBİ KİM?

İnternet ortamında yer alan bilgilere göre Özerler İnşaat sahibi Tarık Özerbay‘dır.

ÖZERLER GROUP İNŞAAT KİMİN? Özerler İnşaat sahibi kim? Özerler inşaat sahibi nereli?

ÖZERLER İNŞAAT SAHİBİ NERELİ?

Özerler Grup İnşaat’ın sahibi olduğu öğrenilen Tarık Özerbay’ın Ağrılı olduğu ortaya çıktı.

ozerlergrupinsaat.com’da yer alan bilgilere göre Özerler Grup 2016 yılında bir aile şirketi olarak kuruldu ve merkezi ise İstanbul Büyükçekmece olarak belirlendi. Çok sayıda sektörde faaliyette bulunduğu belirtilen şirketin Banvit için Manisa’da fason üretim tesisi bulunduğu görüldü.

2016 yılında Özyurtlar N Cadde Hayat projesiyle adından söz ettiren Özerler Group, bu projede 204 daire ve 18 dükkanı faaliyet aldı. Firmanın hakkımızda kısmında yer alan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Özerler Group-İnşaat’ın farklı hizmetler verdiği şirket bünyemizde farklı firmalarımız vardır. Büyükçekmece’de 4000 m2 bir alan üzerinde kurulu olan ‘’AVAM Demir Çelik’’ firması ile inşaat demiri satışı yapmaktayız. Ağrı ve Iğdır illerinde beyaz et sektörünün öncü markalarından Erpiliç’in Ağrı ve Iğdır distribütörlüğünü yapan ‘’Hak Özler’’ isimli bir firmamız bulunmaktadır. Koç Holding’e ait Newholland traktörlerinin Güneydoğu Anadolu’da satış ve servis hizmetlerini de sağlamaktayız.”

Kaynak: ozerlergrupinsaat.com

Derleme: emlakpost.com

Beğen  5
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir