Menu

VERA KONSEPT GYO KİMİN? Vera Holding Sahibi Kim? Vera GYO Güncel Projeler…

2010 yılında kurulan ve faaliyetlerine hızla gaz veren Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projeleriyle gündemde… Depreme dayanıklı yapıları ve şık tasarımlarıyla göz kamaştıran Vera Konsept GYO’nun başarısının arkasındaki isim de bu yönde araştırılıyor. Markanın devam eden projeleri de gündemde merak konusu. İşte, Vera Konsept GYO Kimin? Vera Holding Sahibi Kim? sorularının yanıtı ve Vera GYO güncel projeler…

Vera Konsept GYO Kimin? Vera Holding Sahibi Kim? soruları inşaat projelerinin arkasındaki dev isim nedeniyle sürekli araştırılıyor. Otel, AVM ve konut projeleriyle adından söz ettirmeyi başaran Vera Konsept GYO’nun sahiplerinin kim olduğu merak ediliyor. Devam eden projeleri arasında konut ve AVM inşaatı yer alan Vera Konsept GYO, Ankara’da ise 5 yıldızlı otel inşa etmeyi planlıyor. Bu derece büyük ve başarılı projelere imza atan gayrimenkul devinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı ile güncel projeleri sürekli araştırılıyor. İşte Vera GYO güncel projeler ve dahası…

VERA KONSEPT GYO KİMİN?

Vera Konsept GYO’nun sahibi Ahmet Vera’dır. Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım şirketlerinden biridir. Şirket, 2010 yılında kurulmuş olup, konut, ofis, alışveriş merkezi, otel ve lojistik gibi farklı gayrimenkul segmentlerinde yatırım yapmaktadır. Şirketin sahibi ise, başarılı bir iş insanı ve hayırsever olan Sayın Ahmet Vera’dır. Sayın Vera, şirketin vizyonu ve misyonu doğrultusunda, kaliteli, sürdürülebilir ve yenilikçi projeler geliştirmek için çalışan profesyonel bir ekip kurmuştur. Şirketin portföyünde, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa gibi büyük şehirlerde bulunan prestijli gayrimenkul projeleri yer almaktadır. Şirket, aynı zamanda yurt dışında da faaliyet göstermekte olup, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinde de yatırım fırsatlarını değerlendirmektedir. Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, sektördeki liderliğini sürdürmek için müşteri memnuniyetini, kalite standartlarını ve sosyal sorumluluğu ön planda tutmaktadır.

VERA HOLDİNG SAHİBİ AHMET VERA KİM?

Vera Konsept GYO, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklıklarından biridir. Kurucusu ve sahibi Ahmet Vera, 1985 yılında İstanbul’da doğmuş, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2010 yılında Vera Konsept GYO’yu kurarak gayrimenkul sektörüne giriş yapmıştır. Bugüne kadar birçok prestijli projeye imza atan Ahmet Vera, kaliteli, yenilikçi ve sürdürülebilir gayrimenkul çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

VERA GYO GÜNCEL PROJELER

Vera Konsept GYO’nun devam eden güncel projeleri şu şekilde:

  • Konsept Vera Konut Projesi
  • Konsept Vera AVM projesi
  • Ankara Gölbaşı 5 Yıldızlı Otel Projesi

Derleme: emlakpost.com * Mücahit Dere

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir