Menu

EDA YURDAKUL BEAUTY KİMİN? Güzellik salonları milyonların odağında: Eda Yurdakul kimdir?

İnsanların ve özellikle de bayanların güzelleşmek için tercih ettiği güzellik salonlarının popülerliği gittikçe artıyor. Sadece bayanların değil erkeklerin de özellikle kıl sorunlarından kurtulmak için tercih ettiği güzellik salonlarından biri de Eda Yurdakul’un güzellik salonu…  İstanbul Küçükçekmece’de salonu bulunan Eda Yurdakul da tercih edilen isimler arasında. Eda Yurdakul Beauty’yi ilk defa duyanlar detaylı bilgi öğrenmek için arama motorlarının yolunu tuttu. Peki, Eda Yurdakul Beauty kimin? Eda Yurdakul kimdir?

Türkiye’de güzellik salonlarına olan ilgi her geçen gün artıyor. Kaş, bıyık, cilt bakım, saç ya da tırnak gibi çok sayıda güzellik operasyonları için özellikle bayanların yolu güzellik salonlarından geçiyor. İstanbul Küçükçekmece’de faaliyet gösteren Eda Yurdakul Beauty de ilgi gören ve tercih edilen güzellik salonları arasında yer alıyor. Sadece bayanlar değil erkekler de başta kıl sorunu olmak üzere birçok nedenden ötürü güzellik salonlarını tercih ediyor. Tercih edilen salonların arasında Eda Yurdakul Beauty de geliyor. Eda Yurdakul Beauty kimin? Eda Yurdakul kimdir?

EDA YURDAKUL BEAUTY KİMİN?

Eda Yurdakul Beauty, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde bulunan bir güzellik salonudur. Salon, 2022 yılında Eda Yurdakul tarafından kurulmuştur.

Eda Yurdakul, güzellik sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahip bir güzellik uzmanıdır. Yurdakul, eğitimlerini Türkiye ve yurt dışında tamamlamış ve çeşitli güzellik salonlarında çalışmıştır.

Eda Yurdakul Beauty, cilt bakımı, epilasyon, kalıcı makyaj, kirpik ve kaş lifting, leke tedavisi, protez tırnak ve rasping gibi çeşitli güzellik hizmetleri sunmaktadır. Salon, kullandığı kaliteli malzemeler ve uzman kadrosu ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Eda Yurdakul Beauty, Instagram’da 10.000’den fazla takipçiye sahip ve sıklıkla yeni kampanya ve promosyonlar duyurmaktadır.

EDA YURDAKUL KİMDİR?

Eda Yurdakul, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Küçüklüğünden beri güzellik ve bakıma ilgi duyan Yurdakul, liseden sonra güzellik uzmanı olmak için eğitim almaya karar verdi.

Yurdakul, eğitimlerini Türkiye ve yurt dışında tamamladı. Türkiye’de güzellik uzmanlığı alanında çeşitli eğitimler aldı. Ardından, yurt dışında, özellikle Almanya’da, güzellik sektöründe deneyim kazanmak için çalıştı.

Yurdakul, 2022 yılında, kendi güzellik salonunu açmaya karar verdi. İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde bulunan Eda Yurdakul Beauty, cilt bakımı, epilasyon, kalıcı makyaj, kirpik ve kaş lifting, leke tedavisi, protez tırnak ve rasping gibi çeşitli güzellik hizmetleri sunmaktadır.

Yurdakul, güzellik sektöründe başarılı bir kariyer hedefliyor. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ve güzellik sektörüne yenilikler getirmek istiyor.

EDA YURDAKUL BEAUTY HİZMETLERİ NEDİR?

Eda Yurdakul Beauty, cilt bakımı, epilasyon, kalıcı makyaj, kirpik ve kaş lifting, leke tedavisi, protez tırnak ve rasping gibi çeşitli güzellik hizmetleri sunmaktadır.

Cilt bakımı hizmetleri arasında cilt analizi, cilt temizleme, peeling, maskeleme, cilt tonu eşitleme, kırışıklık tedavisi, leke tedavisi ve akne tedavisi yer almaktadır.

Epilasyon hizmetleri arasında lazer epilasyon, ağda, iğneli epilasyon ve foto epilasyon yer almaktadır.

Kalıcı makyaj hizmetleri arasında kaş kontürü, eyeliner, dudak kontürü ve microblading yer almaktadır.

Kirpik ve kaş lifting hizmetleri arasında kirpik lifting, ipek kirpik, lifting ve microblading yer almaktadır.

Leke tedavisi hizmetleri arasında lazer tedavisi, kimyasal peeling, IPL tedavisi ve doğal leke tedavisi yer almaktadır.

Protez tırnak hizmetleri arasında jel protez tırnak, akrilik protez tırnak ve kalıcı oje yer almaktadır.

Rasping, ciltteki ölü hücreleri ve toksinleri temizlemek için kullanılan bir masaj tekniğidir.

Eda Yurdakul Beauty, kullandığı kaliteli malzemeler ve uzman kadrosu ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir