Menu

TOKİ’den arsa satışı! 48 ay vadeyle alınabilecek…

Türkiye’de dar gelirli vatandaşın barınma ihtiyacını karşılamak için uygun fiyattan projeler inşa eden TOKİ, 24 ilde 231 arsayı açık artırma usulüyle satışa sunacak.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), uygun ve avantajlı fiyatla 24 ilde arsa satışı gerçekleştirecek. Arsaların satışı açık artırma usulüne göre yapılacak.

Konut, ticaret, sanayi, turizm tesis ve plansız nitelikteki arsalara yüzde 25’i peşinat ve 48 ay vadeyle sahip olunabilecek. Ayrıca 1 adet resmi kurum alanı kiralaması yapılacak.

ARSALARIN SATILACAĞI İLLER BELLİ OLDU!

Muhammen bedeli 4.746.516.717 TL olan yaklaşık 1.430.108 m2 büyüklüğündeki; Adana, Ağrı, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Hatay, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Mersin, Muş, Şanlıurfa, Tekirdağ, Uşak, Van ve Yalova’da bulunan 231 arsa, açık artırmayla satılacak.

Açık artırma, 28 Aralık 2023 Perşembe günü saat 10.30’da yapılacak.

Müzayede Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ve TOKİ Küçükçekmece İstanbul Hizmet Binasında gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten de “www.emlakmuzayede.com.tr” adresinden teklif verilebilecek.

48 AY VADE İMKANI!

Alıcılar, konut, ticaret, sanayi ve turizm tesis alanı niteliğindeki arsalara yüzde 25 peşinat ve 48 ay vade seçenekleriyle sahip olma fırsatını değerlendirebilirler. Ayrıca, satışa sunulan arsalar KDV’den muaf olarak satılacaktır.

TURİZM, SANAYİ VE TİCARET ALANLARI SATIŞTA

Ankara’da konut ve plansız alanlar, Antalya’da turizm tesis alanı, İzmir’de sanayi alanı, Kocaeli’nde ticaret, Konya’da kentsel gelişim, Uşak’ta konut ve Tekirdağ’da lojistik tesis alanı gibi çeşitli bölgelerde bulunan arsalar, avantajlı ödeme koşullarıyla müşterilere sunulmaktadır.

Satışa ilişkin detaylı bilgilere “www.toki.gov.tr” ve “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ulaşabilir, ayrıca 0 212 608 15 00 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir