Menu

Efsane liman restoranı 75 milyon dolara satıldı!

ABD’nin Florida eyaletinde tarihe geçen ‘çökme’ olayıyla tanınan Shuckers liman restoranı, 75 milyon dolar karşılığında Continuum Company’e satıldı.

Güney Florida’daki efsanevi liman restoranı, büyük geliştirme planlarına rağmen açık kalacak.

AKILLARA ZARAR RAKAM!

Gayrimenkul geliştirme şirketi Continuum Company, Shuckers Waterfront Grill’i ve North Bay Village’daki komşu Best Western Inn’i 75 milyon dolara satın aldı.

Bir basın bülteninde Continuum Company, 1855 79th Street Causeway’de bulunan sahil mülkünü satın almak için 67,5 milyon dolarlık kredi aldığını açıkladı.

ÇÖKME VAKASIYLA TANINIYOR

Meşhur Prime Rib sandviçi, özel ızgara kanatları ve balık dipleriyle tanınan Shuckers, 30 yıldır halkın hizmetinde.

Shuckers, 2013 yılında NBA Finalleri’nin 4. maçında Miami Heat izleme partisinde destesinin çökmesiyle ve iki düzine insanın yaralanmasıyla ulusal manşetlere çıkmıştı.

Görüntü göçme olayının yaşandığı ana ait.

Continuum, projeleri üzerinde çalışmaya devam ederken Shuckers’ta en az 18 ila 24 ay boyunca hiçbir şeyin değişmeyeceğini söylüyor.

Continuum Florida başkanı Alexandra Eichner, basın bülteninde şunları söyledi

“Shuckers Waterfront Bar & Grill ve Best Western On The Bay Inn & Marina’nın güvence altına alınması, Continuum’un North Bay Village’ın umut verici geleceğine olan güvenini gösteriyor.”

Shuckers mülkü, Continuum Club & Residences adı verilen başka bir Continuum sahil projesinin bitişiğindedir.

Anlaşma, şirketin North Bay Village sahilindeki ayak izini 4,5 dönüme kadar genişletiyor.

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir