Menu

HAMSTER KOMBAT NE ZAMAN LİSTELENECEK? Hamster Kombat 200 dolar verecek mi?

Hamster Kombat ne zaman listelenecek? Koin piyasasının adeta kralı geliyor. Henüz haftalar önce duyurulan ve kısa zamanda dünya genelinde yüz milyonlarca tradera ulaşmayı başaran Hamster Kombat şimdiden milyarlarca coin mine etti. Ülkemizde de on milyonlarca kripto parayla ilgilenen yatırımcı mine faaliyetlerini yürütüyor. Liste sırasında saat başı kar, seviye ve kasada biriken coin sayısının baz alınarak kişi başı dağıtım yapması beklenen Hamster Kombat (COİN) tüm dikkatleri üzerinde toplamış durumda. Peki, Hamster Kombat 200 dolar verecek mi?

Hamster Kombat ne zaman listelenecek? Hamster Kombat 200 dolar verecek mi? Mayıs ayında hayatımıza giren ve başta ABD olmak üzere dünya çapında yüz milyonlarca trader sayısına ulaşan Hamster Kombat adeta tabuları yıkarak geliyor. Telegram TON güvencesiyle gelen ve Binance, Kucoin, Bybit, OKX, BingX, HTX, MEXC, Bitget, Gate.io gibi dev kripto para borsası tarafından da desteklenen Hamster Kombat, bu nedenle adeta gözde haline geldi. Ülkemizde de on milyonlarca traderın haftalardır uğraştığı ve kısa sürede nam saldığı Hamster Kombat için Koin unvanını alarak listelenme süreci bekleniyor. Özellikle yatırımcılar arasında dolaşan 200 dolar söylentisi Hamster Kombat’a ilgiyi artırdı. Saat başı kar, level ve biriken coinlerin etki etmesi beklenen dağıtıma herkes en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyor. Fakat en çok merak edilen konu ise tabi ki sürpriz koinin ne zaman listeleneceği. İşte detaylar…

HAMSTER KOMBAT NE ZAMAN LİSTELENECEK?

Hamster Kombat’ın liste tarihi henüz belli değil. Kripto para borsası uzmanları Hamster Kombat’ın en geç Temmuz ayında listelenmesini bekliyor fakat bu bir tahminden öte değil. Yatırımcılar Temmuz ayında listelenmesi beklenen Hamster Kombat’ın kişi başı 200 dolar vermesini de bekliyor.

HAMSTER KOMBAT 200 DOLAR VERECEK Mİ?

Hamster Kombat ilk ortaya çıktığından beri kripto para borsası yatırımcıları kişi başı 200 dolar dağıtımın yapılacağını söylüyor. Bu durumda güncel kurdan hesaplandığında kişi başı ortalama 6.500 TL gibi bir rakam dağıtılmış olacak. Kurda olası değişiklik nedeniyle bu rakam değişiklik gösterebilir. Konuya ilişkin detaylar netleştiğinde haberimizi güncelleyeceğiz. Peki liste tarihinden önce en hızlı Hamster Kombat’ınızı nasıl geliştirirsiniz? İşte bazı ipuçları…

HAMSTER KOMBAT HIZLI GELİŞME TÜYOLARI…

Hamster Kombat’a ilk defa başladıysanız bile endişeye gerek yok. 1 hafta gibi kısa bir sürede bile saat başı karınızı 700k seviyelerine çıkarmak mümkün. Öncelikle tıklayarak mine yapmanızda fayda var. İlk yapmanız gereken tıklama seviyenizi biraz yükseltmek. Bunun için +9 seviyesine kadar sabretmenizde fayda var.

Hamsterınızı geliştirmenin en önemli 2 püf noktası var.

1- Günlük şifre (Daily cipher)

2- Günlük ziyaret (Daily rewar)

3- Günlük kombo (Daily kombo)

4- Saat başı kar

İlk olarak yapmanız gereken hergün düzenli olarak oyuna girmek. Böylece ilk başta düşük olan günlük ziyaret ödülleriniz 10. günde 5.000.000 olacaktır. Fakat 10’uncu güne gidene kadar topladığınız ödüllerle toplamda 6.650.000 coini ödül olarak alacaksınız.

Ardından ise günlük şifreler Hamster Kombat Türkiye ve resmi hesap tarafından paylaşılıyor. Bunları takip etmenizde fayda var. Söz konusu şifreleri mors alfabesi kullanarak yazıyorsunuz ve günlük olarak 1.000.000 coin ödülü alıyorsunuz.

Üçüncü olarak da günlük kombo kartları çevirmek. Günlük kombo kartları hemen hemen tüm kullanıcılar tarafından sosyal medya platformlarında paylaşılıyor. Bu sayede de 24 saatte bir 5.000.000 coin kazanma şansınız bulunuyor.

Bu sayede tabiri caizse taş bile atmadan 10 günün sonunda 66.650.000 coini cebe indirmiş oluyorsunuz. Fakat bu coinleri saat başı karınızı artırmak için kullanmalısınız.

Dördüncü ve son olarak ise saat başı kar oranınızı yükseltmek. Saat başı kar oranınız yükseldikçe tıklamanıza ve mine yapmanıza gerek kalmadan her 1 saatte bir elde ettiğiniz kar oranı kadar coin kazanırsınız. Oyunun başından bu yana mine yapan bazı traderlar saatlik kazançlarını 2 milyona yaklaştırmış durumda. Saat başı karınızı artırmak için ise kombo kartları açmalısınız.

Burada Markets, PR&Team, Legal ve Specials sekmelerinde bulunan kartları satın alarak saatlik kar oranınızı artırmalısınız. Bu sayede en geç her 3 saatte bir oyuna gireceğinizi ve saatlik kar oranınızın da 500K olduğunu hesaplarsak 24 saatte 12.000.000 coin kazanabilirsiniz. Tabi bu çok zor bir ihtimal ama hesaplama açısından bir fikir sunabilir.

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir