Menu

GIPTA BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK? Tüm gözler onda! Gıpta Borsa İstanbul işlem tarihi ne?

Eylül ayının ilk haftasında Borsa İstanbul’da işlem görmek için halka arz edilen ve yatırımcılardan yoğun ilgi gören Gıpta Ofis’in işlem tarihi merak konusu oldu. 8 Eylül’de sona eren talep toplama sürecinin ardından yatırımcıların dikkati halka arz sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile işlem göreceği tarihe odaklandı. Peki, Gıpta borsada ne zaman işlem görecek? Gıpta Borsa İstanbul işlem tarihi ne?

Gıpta borsada ne zaman işlem görecek? Gıpta Borsa İstanbul işlem tarihi ne? soruları borsa yatırımcıları tarafından araştırılıyor. Gündemi meşgul eden halka arzlardan biri olan Gıpta tüm dikkatleri üzerine çekti. Kırtasiye, ofis ve promosyon ürünlerine ilişkin sektördeki hem maddi hem de manevi tecrübesini Borsa İstanbul’a aktaran Gıpta Ofis’in işlem görmesi beklenen tarih yatırımcılar tarafından araştırılıyor. Kısa sürede başarı yakalaması ve değerine değer katması beklenen Gıpta’nın sürece katkısı da merak ediliyor. Konuya ilişkin detaylar haberimizde…

GIPTA BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Borsa İstanbul’da yerini alması beklenen Gıpta Ofis’in Eylül ayı içerisinde işlem görmesi bekleniyor. Böylece dağıtılan 40.000.000 lota yoğun ilgi gösteren yatırımcılar hisselerinin ne zaman değerleneceğini merak ediyordu. Net tarih verilmese de alanında uzman kişiler Gıpta halka arz sonuçlarının Eylül ayı içerisinde açıklanacağını ve birkaç gün içerisinde de işlem görmeye başlayacağını tahmin ediyor.

GIPTA BORSA İSTANBUL İŞLEM TARİHİ NE?

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayinin Eylül ayının ikinci haftasından itibaren işlem görmeye başlaması bekleniyor. Konuya ilişkin net bir açıklama henüz yapılmadı. Fakat SPK’dan onay alarak talep toplayan kırtasiye devinin Eylül ayında halka arz sonuçlarını duyurması ve işlem görmeye başlaması yatırımcıların beklentileri arasında…

Derleme: emlakpost.com

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir