Menu

İBRAHİM YILMAZ KİMDİR, NERELİ? İşportacılıktan Holding Patronluğuna: İbrahim Yılmaz Kaç Yaşında, Mesleği Ne?

Sosyal medya hesaplarındaki 25 milyonu aşkın takipçisiyle milyonların gönlüne taht kuran İbrahim Yılmaz büyük takdir topluyor. Sosyal medya hesabı YouTube ve Instagram hesaplarından takipçileri için yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken İbrahim Yılmaz simit vakasıyla akıllara kazınmıştı. Kısa sürede çok fazla takipçi sayılarına ulaşan ve başarısıyla adından söz ettiren İbrahim Yılmaz hakkındaki detaylar ise sürekli araştırılıyor. Peki, İbrahim Yılmaz kimdir, nereli? İbrahim Yılmaz Kaç Yaşında, Mesleği Ne?

İbrahim Yılmaz kimdir, nereli? İbrahim Yılmaz Kaç Yaşında, Mesleği Ne? soruları arama motorlarında merakla araştırılıyor. YouTube ve Instagram gibi kanallarda girişimci İbrahim Yılmaz’ın adını duyanlar detayları öğrenmek için en güvenilir kaynaklardan biri olan Google arama motorunun yolunu tutuyor. Bir döneme yaşanan simitçi vakasıyla akıllara kazınan Yılmaz’ın seyyar satıcılıktan holding yönetim kurulu başkanlığına erişen başarısı ise milyonların dilinden diline dolaşıyor. Meslek hayatındaki başarısının yanı sıra sosyal medyada gösterdiği başarılı ivme ve ince davranışlarıyla gönüllere taht kuran Yılmaz hakkındaki bilgiler her geçen gün daha da araştırılıyor. İşte güncel bilgiler ve detaylar…

İBRAHİM YILMAZ KİMDİR, NERELİ?

İbrahim Yılmaz aslen Çorumludur ve İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Seyyar satıcılıktan kısa sürede holding yönetim kurulu başkanlığına erişen İbrahim Yılmaz, başarı dolu hikayesini @ibrahimylmaz6170 isimli YouTube hesabında anlattı. Toplamda 25 milyondan fazla takipçisi bulunan Yılmaz, samimi ve içten davranışları ile milyonların gönlüne de taht kurdu. İbrahim Yılmaz Armed Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanıdır. Hayallerinin peşinden giderek kendi işini kuran Yılmaz, dünyanın en büyük ekonomi dergilerinden Forbes’e de konuk olmuştur.

İBRAHİM YILMAZ KAÇ YAŞINDA, MESLEĞİ NE?

Bir güvenlik şirketinde çırak olarak mesleğe giriş yapan İbrahim Yılmaz’ın asıl mesleği de güvenlik yazılımcılığıdır. Şişli’de bir simitçinin eline kalan tüm simitleri satın alarak adından söz ettiren Yılmaz, bu cömert davranışıyla kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Daha sonra sosyal medya hesaplarından yayımladığı videolar ve paylaşımlarla kısa sürede milyonların gönlüne de taht kurmayı başaran İbrahim Yılmaz, başarılı meslek hayatına ilişkin anılarını da anlamıştır.

İbrahim Yılmaz şimdilerde hem sosyal medyadan içerikler üretiyor hem de Armed Güvenlik Hizmetleri A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstleniyor. Kendisine başarılar diliyoruz…

İBRAHİM YILMAZ YOUTUBE, İNSTAGRAM, TİKTOK, TWİTTER HESABI

Sosyal medyada 25 milyonu aşkın takipçi sayısına ulaşması başaran İbrahim Yılmaz, yayımladığı faydalı içerikler sayesinde takipçi sayısını da her geçen gün artırıyor. İşte Yılmaz’ın sosyal medya adresleri ve takipçi sayıları:

  • İnstagram:@ibrahimylmaz6170 – 13,7 milyon takipçi
  • Twitter: @ibrahimarmed – 18,6 bin takipçi
  • TikTok: ibrahimyilmazofficial 3,9 milyon takipçi
  • Youtube: @ibrahimylmaz6170 1,13 milyon takipçi

İBRAHİM YILMAZ ŞİŞLİ SİMİTÇİ HİKAYESİ

İbrahim Yılmaz, ünlü ve popüler olmasının altında yatan olaylardan biri olan simitçi vakasını şöyle anlatıyor:

“Üşütmüştüm, hastaydım ve üşümenin ne demek olduğunu çok iyi anladığım bir ana denk geldi. Amcayı başında şapkası ile birlikte elinde o çubukla ve içindeki simitlerle böyle masum bir şekilde o yüzündeki insanlığı, kalpteki temizliğini o kadar çok fazla hissettim ki durdum ve kendisine yanaşıp simitlerin fiyatını sordum. 45 liralık simitlere 50 lira vermenin doğal olacağını, fakat 100 lira vermenin karşı tarafı rencide edebileceğini düşündüm. Bunun için 50 TL verdim. Mutlu oldu hatta simitleri nereye koyacağını düşündü. ‘Acaba simitleri koyacak bir yer bulamazsak almaktan vazgeçer mi’ hissiyatını kendisinde o kadar çok hissettim ki en kötü ihtimalle arabanın üstüne koydurtacaktım. Herkes bir akım başlatıyor. Dans akımı, kavga akımı yani olumsuz olan ne kadar kötü şey varsa her şeyin bir akımı var. Neden iyiliğin bir akımı olmasın dedim. Bunu yapma sebebim de ben ne zaman akşamları eve gitsem yolda bir satıcı gördüğümde o satıcının elinde kalan tüm ürünleri ben her zaman satın alırım. Benim de böyle bir iyilik akımım var. Yıllardır bunu yaparım. Ben bunu sosyal çevremde arkadaşlarıma atmak istedim örnek olsun diye. Fakat bu çığ gibi büyüyerek yaklaşık 40 milyon kişiye ulaştı. Ondan sonra ABD ve Avrupa ülkelerine dağıldı. İngilizce altyazılı yapılmış olarak tüm dünyaya yayıldı. Bu bence dünyada ve Türkiye’de bir akım yarattı. İnsanlar artık bana gelen mesajlarda biz böyle bir şeyin olduğunu unutmuştuk dediler.”

Derleme: emlakpost.com – Mücahit Dere

Beğen  1
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir