Menu

İnstagram’ın trend 5 oda tasarımı!

Yeni baharla birlikte İnstagram’da trend olan 5 yeni tasarım kullanıcıların beğenisini topladı.

Baharın ilk günü çok yakında, bu da kışın soğuk kucaklamasına veda etmenin, tozlu dekorunuzun son kalıntılarını atmanın (sizi görüyoruz, solmuş çelenk!) ve alanınıza taze bir nefes vermenin zamanı geldiği anlamına geliyor hava.

Hava, gerçek anlamda pencereleri açacak kadar sıcak olmasa da, bu, başka yollarla biraz bahar getiremeyeceğiniz anlamına gelmez.

Bu hafta, bahar enerjisini alanınıza dahil etmek için size beş yeni fikir sunmak üzere Instagram’ın en yeni ve en harika oturma odası görünümlerine göz attık .

Bu listede, harika küçük bir saksı bahçesinden, en sevdiğimiz bahar tonlarından birinde yepyeni bir kanepeye kadar her bütçeye uygun tasarımlar var. İşte bir sonraki oturma odanızı yenilemenize ilham verecek beş ilham verici görünüm.

  1. Örgü lamba

Bahar, mekanınıza daha fazla organik görünüm katmak için mükemmel bir mevsim gibi görünüyor; özellikle de bu görünümler @ninivinterior’un fısıltı kadar ince örgülü lambası kadar narinse .

Tasarımcı Malak Bellajdel , “Bu hafif sarkıt odayı havadar hissettiriyor ve açık çerçeveyle organik bir his veriyor” diyor . “Ağ çok güçlü değil ve aynı zamanda alana hoş bir gölge düşürecek.”

  1. Minimalist heykelcikler

Bebek civcivleri ve tavşanları herkes kadar seviyoruz , ancak bazen bunaltıcı geleneksel bahar görünümleri söz konusu olduğunda daha az şey daha çoktur. @myhom_eismycastle’ın bu zarif, sade tasarımına dikkat edin .

Tasarımcı Amanda Foster , “Hala estetiğinize uygun mevsimsel bir dekora sahip olmak istiyorsanız bu minimalist heykeller mükemmel” diyor . “Bu, ağrıyan bir başparmak gibi öne çıkmayacak havalı, şık bir dekor seçeneği. Normal dekorla uyum sağlayacak kadar nötr oldukları için bunları yıl boyunca saklayabilirsiniz.

  1. Saksıda mini bahçe

Sarkmadan önce yalnızca bir gün dayanabilen bakkal buketleri satın almaktan bıktınız mı?

Bu baharda botanik dramını bir kenara bırakın ve bunun yerine, @husihagen’in bu görünümünde gördüğümüz gibi, laleler, sümbüller veya nergislerle birlikte bir veya iki saksı soğanından oluşan canlı serginizi tercih edin .

Foster, “Saksıdaki ampuller doğayı içeriye sokmanın mükemmel yoludur” diyor. “Yalnızca muhteşem olmaları ve az bakım gerektirmeleri değil, aynı zamanda seçtiğiniz saksının şekli, boyutu ve rengi için seçenekler sonsuzdur. Doğayı iç mekana getirmenin alanınıza biraz neşe getirdiği kanıtlanmıştır.

  1. Lale kırmızısı kanepe

Canlı tonlar, uzun, gri bir kışın ardından her oturma odasını canlandırabilir; @lebaneseindc’nin bu lale kırmızısı kanepeye bir göz atmanız yeterli .

Bellajdel, “Bu parça, tek başına bir ifade olarak bile iyi çalışan, odanın odak noktasıdır” diyor. “Renk bahar mevsimi için mükemmel ve herhangi bir aksesuar gerektirmiyor. Etrafındaki her şey arka planda kaybolup gidiyor.”

  1. Botanik desenli yastıklar

Kanepenizi yenilemeye henüz hazır değilseniz , @erin.evolving’in sunduğu bu botanik şal desenli yastıklarla biraz bahar havası yaratmayı tercih edebilirsiniz .

Foster, “Bitkileri bir mekana getirmenin pek çok yolu var ve tekstiller benim favorilerimden biri” diyor. “Cesur davranabilirsiniz ancak incelikli çeşitlilik özellikle çok yönlüdür. Yalnızca iki renkli küçük ölçekli bir baskının etkisi neredeyse nötrdür. Gönlünüzce olana kadar ekoseler, çizgiler veya daha büyük baskılarla eşleştirin.

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir