Menu

Karmod KKTC projesi için kolları sıvadı

Karmod, KKTC’de konut projesi için konteyner şantiye binası kurdu. Bu kapsam KKTC’deki konut projesi şantiye binasından organize edilecek.

Karmod, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) bir konut projesi için özel olarak kurulan konteyner şantiye binasını tamamladı.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre, Esentepe bölgesinde yer alan Girne’nin bu lüks villa konut projesi için özel olarak tasarlanan konteyner şantiye binası, inşaat sürecinde kullanılacak.

Karmod Pazarlama Müdürü Sezai Gök, 168 metrekarelik bu şantiye binasını sadece 4 günde tamamladıklarını belirterek, “Bina güvenliğiyle birlikte hızlı kurulum avantajına sahip konteyner yapılarımız, şantiye projelerine büyük kolaylıklar sağlıyor. Şantiye yönetim ofisi, teknik ofis, yemekhane, yatakhane, misafirhane, çamaşırhane gibi birçok yapı grubunda kullanılabilen konteyner yapılarımız, projeye özel olarak fabrikada hazırlanıyor ve nakliye avantajıyla şantiye sahasına sevk ediliyor. Uzman ekibimiz, cıvatalı ve geçmeli sistem sayesinde yapıları çok kısa sürede kurarak şantiye çalışanlarının hizmetine sunuyor” dedi.

Gök, Girne Esentepe’deki lüks villa konut projesi için özel olarak hazırlanan konteyner şantiyesinin içinde şantiye yönetimi, iş güvenliği, teknik ofis odaları, satın alma, toplantı odası ve yemekhane gibi bölümlerin bulunduğunu açıkladı.

Ayrıca, konut projesinin tamamlanması süresince kullanılan konteyner şantiye yapılarının, firma tarafından istendiğinde sökülerek başka projelerde tekrar kullanılabileceği bilgisini paylaştı.

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir