Menu

MARBAŞ MENKUL DEĞERLER NE İŞ YAPAR? Sermaye Piyasasının En Köklüsü! Marbaş Menkul Değerler Kimin, Sahibi Kim?

Borsa İstanbul furyasından etkilenen ve Yıldız Pazar’da işlem görecek olan Marbaş Menkul Değerler yatırımcılar sayesinde ülkenin gündemine oturdu. Başarısıyla dikkati çeken ve kısa sürede ciddi müşteri portföyüne ulaşan Marbaş Menkul Değerler, Türkiye genelindeki sayılı şubeleriyle hizmetlerini sürdürüyor. Borsa furyasından etkilenen ve halka arz süreci de gerçekleşen Marbaş Menkul hakkındaki bilgiler de böylece merak konusu oldu. Peki, Marbaş Menkul Değerler ne iş yapar? Marbaş Menkul Değerler kimin, sahibi kim? Detaylar haberimizde…

Marbaş Menkul Değerler ne iş yapar? Marbaş Menkul Değerler kimin, sahibi kim? soruları kullanıcılar tarafından merakla araştırılıyor. Piyasada adından başarıyla söz ettiren ve rakiplerini geride bırakan Marbaş Menkul Değerler, sektördeki tecrübesini borsaya aktarıyor. Borsa İstanbul’a katılmayı planlayan ve bu minvalde Sermaye Piyasası Kurulu’ndan (SPK) gerekli onayları alan köklü şirket, bu sayede çok merak edildi. Hem yatırımcılar hem de şirketin adını ilk defa duyanlar konuyu derinlemesine araştırıyor. Özellikle markanın arkasındaki başarılı ismi öğrenmeye çalışanlar özgeçmiş araştırmayı yapıyor. Detaylar ve güncel gelişmeler haberimizde…

MARBAŞ MENKUL DEĞERLER NE İŞ YAPAR?

sozlesme.marbasmenkul.com.tr’da yer alan bilgiye göre Marbaş Menkul Değerler A.Ş. 1990 yılında kuruldu ve faaliyetlerine başladı. Türkiye Sermaye Piyasalarının en köklü aracı kurumlarından biri olan Marbaş Menkul Değerler’in temel amacının yatırımcı memnuniyeti sağlamak olduğu belirtildi. Marbaş Menkul Değerler bilgi, güven ve şeffaflık prensipleri ile birikimlerini sermaye piyasalarında değerlendirmeyi isteyen yatırımcılara hizmet veriyor.

Marbaş Menkul Değerler’in şubeleri şöyledir:

  • Şişli
  • Beylikdüzü
  • Levent
  • Erenköy
  • Nişantaşı
  • Suadiye
  • Sirkeci
  • Ankara
  • Çankaya
  • Bursa

MARBAŞ MENKUL DEĞERLER KİMİN, SAHİBİ KİM?

Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirim çerçevesinde www.kap.org.tr’de Marbaş Menkul Değerler sahibinin Erhan Topaç olduğu belirtildi. Merbaş Menkul’un sahibi Erhan Topaç 1953 yılında Uşak’ta dünyaya geldi.

Kaynak: sozlesme.marbasmenkul.com.tr, kap.org.tr

Derleme: emlakpost.com * Mücahit Dere

Beğen  1
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir