Menu

Mert Başaran ne iş yapar? Mert Başaran uzmanlık alanı nedir?

Arsa ve arazi yatırımcılarının gündemindeki isim Mert Başaran… hemen hemen herkes Mert Başaran hakkındaki detayları öğrenmeye çalışıyor. Arsa, arazi ve tarla konusundaki kritik yorumlarıyla tanınan Başaran hakkındaki bilgiler de merak ediliyor. Peki, Mert Başaran ne iş yapar? Mert Başaran uzmanlık alanı nedir?

Son yıllarda arsa ve arazi konusundaki kritik açıklamalarıyla gündeme gelen ve çok sayıda meşhur isme danışmanlık hizmeti verene Arsa ve Arazi Yatırım Danışmanı Mert Başaran sürekli gündemde. Yatırımcıların arsa ve arazilere ilgisinin arttığı dönemde daha çok tanınan Başaran, günümüzde de çok sayıda kişiye danışmanlık hizmeti veriyor. Özellikle meşhur ve tanınan isimlerle çalışan Başaran böylece gündem oldu. Peki, Mert Başaran ne iş yapar? Mert Başaran uzmanlık alanı nedir?

MERT BAŞARAN NE İŞ YAPAR?

Mert Başaran arsa ve arazi yatırım danışmanı olarak hizmet veriyor. Başaran’ın mertbasaran.com.tr sitesinde yer alan biyografisinde şu bilgiler yer alıyor.

“1978 İstanbul doğumluyum. Ortaokul ve liseyi İstek Vakfı Bilge Kaan Koleji’nde burslu olarak okudum. Daha sonra Istanbul Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdim. İş hayatında, DHL, Kuhne+Nagel, Arkas, Türk Telekom gibi firmalarda Satış Müdürlüğü yaptım. 15 yıldır arsa ve tarla konusunda yatırımcı olarak işlem yaparken bu işin beni nasıl mutlu ettiğini farkederek kurumsal hayatı bırakıp 2016 Yılında Remax ile çalışmaya başladım. Tamamen yatırımcı müşteriler ana fokus alanım.

Devletin imar planlarını ve gelişme akslarını inceleyerek en çok prim yapacak bölgeleri bulup daha sonra o bölgelerdeki fırsat yerleri yatırımcılarıma aldırmak temel vizyonumdur…”

Oyuncu Oktay Kaynarca (sağda) ile Mert Başaran

MERT BAŞARAN UZMANLIK ALANI NEDİR?

Oktay Kaynarca, Sinan Engin gibi ünlü isimlerle çalıştığı da bilinen Mert Başaran’ın uzmanlık alanı arsa ve arazi yatırım danışmanlığıdır. Başaran bu alanda spesifik müşterilerinin yanı sıra sosyal medyadan yayımladığı videolar ve konuk olduğu programlarda verdiği bilgilerle de biliniyor.

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir