Menu

SURYAPI KİMİNDİR? Sur Yapı Sahibi Kim? Sur Yapı Projeleri Neler?

Türkiye’nin önde gelen inşaat ve emlak markalarından Sur Yapı, birbirinden farklı projeleriyle adından söz ettirmeyi başarıyor. Konut sektörünün tecrübeli isimlerinden Suryapı, tatil ve devremülk konutlarıyla da biliniyor. Kaliteli işçilik ve göz alıcı estetiğe sahip mimari yapılarıyla dikkatleri üzerine çeken Sur Yapı’nın asıl sahibi ve faaliyet alanları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, SURYAPI KİMİNDİR? Sur Yapı Sahibi Kim? Sur Yapı Projeleri Neler? İşte detaylar…

SURYAPI KİMİNDİR? Sur Yapı Sahibi Kim? Sur Yapı Projeleri Neler? soruları gündemdeki yerini koruyor. Türkiye genelindeki inşaat projeleriyle tanınan ve bilinen Sur Yapı, Antalya ve İstanbul’daki birbirinden güzel konut projeleriyle dikkati çekiyor. Sur Yapı farkıyla konut ya da devre mülk sahibi olmak isteyen vatandaşlar mimari devinin projelerini de yakından takip ederek araştırıyor. Özellikle, kamu, sağlık sektörü, eğitim sektörü, bankacılık sektörü çalışanlarının yanı sıra ev hanımlarına da indirimlerle satış imkanları sunan Sur Yapı’nın sahibi ve yeni projeleri de sürekli araştırılıyor. İşte Suryapı’nın İstanbul, Antalya ve Türkiye geneli tüm projeleri ve detaylar…

SURYAPI KİMİNDİR?

Taksim Camii’nin inşaat masraflarını üstlenerek tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran konut devlerinden biri olan Suryapı’nın sahibi Altan Elmas’tır. Türkiye’deki çok sayıda ofis, holding, plaza, konut ve tatil konutları ile devremülk projeleriyle tanınan Sur Yapı’nın tek sahibi olan Altan Elmas, İstanbul doğumludur.

Suryapı’nın sahibi Mimar Ziya Altan Elmas (fotoğrafta).

SUR YAPI SAHİBİ KİM?

Sur Yapı sahibi Altan Elmas’tır. 1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Elmas, sahibi olduğu Sur Yapı, Türkiye’deki çok sayıda AVM, ofis, plaza projede imzası bulunuyor. Altan Elmas 1986 tarihinde Işık Lisesi, 1992’de İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından katıldığı her projede başarıyı yakalayan Elmas, evli ve 3 çocuk babasıdır.

SUR YAPI PROJELERİ NELER?

Sur Yapı güncel olarak tapulu ve ful eşyalı devre mülk tatil evi projesi yürütüyor. Bunun yanı sıra Antalya, Ümraniye, Koşuyolu, AXİS, Antalya Turkuaz Sitesi projeleri de faaliyette bulunuyor. Sur Yapı güncel projeleri şöyle:

SURYAPI GÜNCEL PROJELER İÇİN TIKLAYINIZ

  • Devre mülk tatil evleri
  • Antalya Suites
  • Ümraniye Cevher
  • Antalya Turkuaz Sitesi
  • Suryapı Excellence Koşuyolu
  • Exen İstanbul
  • Axis İstanbul

Kaynak: suryapi.com.tr

Derleme: emlakpost.com

Beğen  5
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorum (1)
  1. Avatar