Menu

TOKİ duyurdu! Tam 2.450 konut…

TOKİ, İstanbul Kayaşehir’de inşasına başlanan 2.450 konutun hak sahiplerine teslim edileceğini açıkladı.

Türkiye’de ihtiyaç sahibi ve dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapmak için faaliyet gösteren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul’daki sosyal konut projelerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözünü verdiği ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın koordinesinde sürdürülen sosyal konut projelerine ilişkin teslimatlar devam ediyor.

2.450 ANAHTAR SAHİBİNE ULAŞIYOR

Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremler nedeniyle askıya alınan ve durdurulan projeler olsa da TOKİ, İstanbul Başakşehir’de bulunan Kayaşehir mevkiinde 4 etap halinde inşası tamamlanan 2.450 sosyal konutu teslim edeceğini duyurdu.

15 OCAK’TA TESLİMAT BAŞLAYACAK

TOKİ, 15 Ocak 2024 tarihinden itibaren hak sahiplerine teslimatın yapılacağını ve sürecin hızla tamamlanacağını duyurdu.

Kayaşehir konutları, millet bahçesinin ve şehir hastanesinin yanı başında, 4 etap halinde yatay ve özgün mimariyle, sosyal donatıları, yeşil alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otoparkları ile birlikte inşa edildi.

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir