Menu

Yakışıklı Güvenlik kimdir? yakisikli_guvenlik5188 kaç takipçisi var?

Yakışıklı Güvenlik kimdir? sosyal medya camiasının yakından takip ettiği ve milyonlarca takipçisi bulunan Yakışıklı Güvenlik, hitap ettiği kitlesini genişletmeye devam ediyor. Günden güne yeni sosyal medya kullanıcılarına ulaşmayı başaran Yakışıklı Güvenlik, yayımladığı videolarla da ilgi odağı oluyor. Fenomen isimi ilk defa duyanlar hakkındaki bilgileri arama motorunda araştırıyor. yakisikli_guvenlik5188 kaç takipçisi var?

Yakışıklı Güvenlik kimdir? yakisikli_guvenlik5188 kaç takipçisi var? sosyal medya platformları TikTok, Facebook, Instagram, Youtube’den sürekli yayın yapan fenomen isim araştırılıyor. Yayın yaptığı platformlar ile adından söz ettiren fenomen isim yeni videolarıyla da dikkati çekiyor. Yayımladığı videolarla takipçilerini güldürmeyi başaran Yakışıklı Güvenlik takipçi sayısını da sürekli artırıyor. Biz de fenomen isim hakkındaki tüm bilgileri haberimizde sizler için derledik…

YAKIŞIKLI GÜVENLİK KİMDİR?

Yakışıklı Güvenlik olarak tanınan fenomen kişinin asıl ismi Muhammet Sürmeli’dir. Sürmelinin özel bir şirkette çalıştığı biliniyor. Kısa süre milyonlarca takipçi sayısına ulaşan Yakışıklı Güvenlik İnstagram, TikTok ve Youtube platformlarında yayın yapıyor.

Herhangi bir olumsuz duruma maruz kalmamak için fenomen isim kişisel veri ve özel hayatına ilişkin bilgileri paylaşmamaya özen gösteriyor. Sürmeli 11 yıl önceki güvenlik görevlisi fotoğrafıyla ünlendi.

Sosyal medyanın sevilen ismi Yakışıklı Güvenlik

Muhammet Sürmeli, güvenlik dünyasına farklı bir soluk getirerek kendisini “Yakışıklı Güvenlik” olarak tanıtan bir isim haline geldi. Sosyal medyada paylaştığı gönderilerde, kelepçesiyle verdiği karizmatik pozlarla dikkat çeken Sürmeli, özellikle genç kızların ilgi odağı haline geldi. Ancak, sadece dış görünüşüyle değil, aynı zamanda işindeki uzmanlığıyla da takdir topluyor.

YAKİSİKLİ_GUVENLİK5188 KAÇ TAKİPÇİSİ VAR?

Yakışıklı Güvenlik takipçisi sayısı 2 milyona yakındır. Yakışıklı fenomen İnstagram, Youtube ve TikTok gibi platformlarda yayın yapmaya devam ediyor.

Güvenlik görevlisi olarak tanıttığı kendisini yıllar önce İnönü Stadyumu’nda oynanan Süper Final maçında görev almış olarak hatırlatan Sürmeli, o gün çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak geçmişini yansıtıyor. 2012 yılında görev aldığı bu önemli organizasyon, onun profesyonellikle birleşen bir güvenlik geçmişine işaret ediyor.

Yakışıklı Güvenlik seslendirdiği şarkı ve çektiği kliplerle de tanınıyor.

Muhammet Sürmeli, sadece sosyal medyada gençler arasında popüler olmakla kalmayıp, aynı zamanda çevresinde de sevilen bir isim haline gelmiştir. İşine olan bağlılığı ve yetenekleriyle, sadece dış görünüşü değil, aynı zamanda işinin ehli bir güvenlik personeli olarak tanınmayı başarmıştır. Güvenlik anlayışını değiştirerek, sektöre kendi tarzını katan Sürmeli, bir yandan işini titizlikle yerine getirirken diğer yandan sosyal medyada gençlerle etkileşimde bulunarak farkını ortaya koymaktadır.

instagram : yakisikli_guvenlik5188

youtube : @yakisikliguvenlik

Tiktok : yakışıklıgüvenlik5188

Beğen  
Mücahit DERE
Yazar

10 yıla yakın süredir keyifle tecrübe edindiğim sektörde Diriliş Postası, Süper Haber, İhlas Holding Yayın Grubu (Türkiye Gazetesi – TGRT Haber) gibi çok sayıda kıymetli markada faaliyet gösterdim. Halihazırda SEO, Discovery noktasında çalışmalarım devam ediyor.

Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir